75-14097اگر دوستدار زندگی خود هستید، بهتر است ببینید کدام یک از رفتارهایی را که در پی آمده در خودتان می بینید و از اصلاح هر چه سریعتر آن رفتار برای محکم کردن رشته پیوند خود و همسرتان غافل نشوید:
امرو نهی کردن‌های زیاد ابراز احساستان درمورد رابطه جنسی با اینکه مثل یک پلیس ترافیک دستور بدهید، خیلی فرق می‌کند. بی‌تحرکی در بستر خیلی از زن‌ها هستند که مثل یک چوب رفتار می‌کنند، این رفتار برای هیچ مردی قابل قبول نیست.

مرد‌ها دوست دارند همسرشان به آن‌ها واکنش نشان دهد. این مهم‌ترین شکایتی است که مرد‌ها از خانم‌هایشان دارند. زن‌هایی که به خودشان نمی‌رسند بیشتر خانم‌های متاهل بعد از ازدواج دیگر آنچنان که هنگام مجردی به خودشان می‌رسیدند نیستند و گویی خودشان را رها میکنند. چند نفر از شما تا به حال این جمله به ذهنتان خطور کرده که «الان دیگر زنش هستم لازم نیست تحت تاثیرش بگذارم»؟.کمی برای خودتان وقت بگذارید مثلاً اصلاح کردن بدن، درست کردن مو‌ها، پوشیدن لباسهای زیبا، رسیدگی بهبوی بد دهان، رسیدگی به ناخن‌ها و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید. زنهایی که مدام از جسمشان ناراضی‌اند باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید. شوهرهای زیادی هستند که میگویند از اینکه همسرشان بخواهد مدام در مورد نواقص و اشکالات خود غر بزند خسته می‌شوند. زنهایی که لباس زیبا نمی‌پوشند همه چیز به سلیقه شخصی شوهر شما بستگی دارد. برای پایبند کردن شوهرتان به روابط با خود، فقط با خود او در این باره صحبت کنید و ببینید او چه دوست دارد. طبق تحقیقات، لباس نقش بسیار مهمی در تحریک مرد‌ها دارد. زنهایی که تظاهر می‌کنند اگر گاهی (و نه همیشه) حوصله ندارید، فقط کافی است که بگویید فعلاً حال و حوصله رابطه جنسی ندارید. این گفته خیلی بهتر از این است که بخواهید تظاهر کنید. پس دفعه بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، به جای نقش بازی کردن حقیقت را به همسرتان بگویید. زنهایی که هیچوقت شروع کننده نیستند این رفتار هم از جمله رفتارهایی است که در گذشته کاملاً طبیعی بوده و متأسفانه تاکنون هم ادامه داشته است. قدیم این مرد‌ها بودند که همیشه باید رابطه جنسی را شروع می‌کردند و اولین حرکات را انجام می‌دادند، اما الانهمه چیز فرق کرده است. مردهای امروزی دوست دارند که گاهی هم خانمشان شروع کننده باشد. این کار برای خیلی از خانم‌ها سخت است . باید بدانید بااین کار نه تنها خودتان را کوچک نمی‌کنید، بلکه همسرتان را هم به ادامه زندگی با خودتان بیشتر پایبند میکنید . . پس در این زمینه ها با خود او حرف بزنید و از جوابی که ممکن است به شما بدهد اصلاً ناراحت نشوید و بر عکس، سعی کنید خودتان را اصلاح کنید تا رابطه‌تان بهتر و پایدارتر شود.